دستگیری، اختتام خیانت ۴كارمند به امانت صاحبكار

دستگیری، اختتام خیانت ۴كارمند به امانت صاحبكار ایمن رها: چهار نفر كه مبادرت به تصرف غیرقانونی یك تالار پذیرایی به ارزش 40 میلیارد ریال در شرق تهران كرده بودند، دستگیر شدند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، مدتی قبل پرونده ای با سوژه رفع تصرف عدوانی یك تالار پذیرایی در شرق تهران از طرف مقام قضایی به پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ارجاع شد كه در جریان تحقیقات صورت گرفته مشخص شد شاكی مالك و مدیر یك تالار ۴۰۰ متری در شرق پایتخت است كه به سبب مشغله كاری برای مدت موقتی، مسئولیت و مدیریت تالار را به برخی از كارمندان خود واگذار كرده اما مدتی بعد متوجه شده كه كارمندانش از عدم حضور وی در محل كار سوء بهره برده و با سندسازی خودرا مدیر و مالك تالار معرفی كرده اند.
در همین راستا نیز مالباخته تصمیم به اخراج كارمندانش گرفته بود، اما این افراد كه خودرا مالك تالار پذیرایی می دانستند تن به این كار نداده و بنا بر این نیز پلیس به ماجرا ورود كرد كه در جریان تحقیقات انجام شده مشخص شد ادعای مالباخته درست است. در همین راستا نیز اقدامات ماموران برای دستگیری چهار متهم به بهتان تصرف در اموال دیگران شروع شد.
چهار متهم هم كه متوجه شده بودند امكان دستگیرشان وجود دارد، در مخفیگاهشان پنهان شده بودند تا اینكه چند روز بعد ماموران مخفیگاه این افراد را شناسایی كرده و در عملیاتی هر چهار نفر را دستگیر و به مقر پلیس منتقل كردند.
مركز اطلاع رسانی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام نمود كه هر چهار متهم به بزه انتسابی در خصوص تصرف تالار پذیرایی به ارزش ریالی بیش ۴۰ میلیارد اعتراف كردند و بعد از تشكیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
منبع:

1398/08/14
10:37:59
5.0 / 5
4507
تگهای خبر: امنیت , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی